|||

Podnoszenie kwalifikacji pracowników – podstawą wzrostu konkurencyjności

Coraz więcej firm określa potrzeby szkoleniowe oraz realizuje programy podnoszenia kwalifikacji pracowników. Jest to wymogiem co raz bardziej konkurencyjnych rynków.
Aby pracownicy byli nadal skuteczni, potrzebują wsparcia szkoleniowego, które pozwoli im nadążać za rynkiem, za konkurencją. Dziś szkolenie nie jest kaprysem, nie jest zbędnym – od czasu do czasu – ponoszonym wydatkiem zgodnie z hasłem: „Wszyscy się szkolą to i my spróbujmy”.
Dziś takie podejście jest niewystarczające. Aby utrzymać pozycję rynkową, koniecznością jest korzystanie z gotowych lub budowanie własnych programów szkoleniowych.
Firmy szkoleniowe posiadające najróżniejsze programy, pomogą Państwu dostosować ich kształt do Waszych potrzeb. Pamiętać przy tym jednak należy, że – aby mieć pewność co to efektów – w proces ten trzeba zaangażować własne zasoby spośród osób, które mają największe doświadczenie w obszarach, które chcecie usprawniać.
Gotowce szkoleniowe kupowane na rynku, często nie sprawdzają się.

Programy które oferuję moim klientom dopracowuję w konsultacji z klientem, jego pracownikami a czasem nawet z ich klientami.

Podobne wpisy